„ROBERT” jest firmą, która istnieje na rynku od roku 1996 roku.

Jesteśmy polską firmą rodzinną. W ciągu kilkunastoletniej działalności osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku, dzięki partnerskiej współpracy z Partnerami Handlowymi, oraz Klientami. Profil działalności naszej firmy to handel detaliczny w wyspecjalizowanych placówkach handlowych .

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka tysięcy pozycji asortymentowych z oferty najbardziej znanych producentów działających na terenie Polski, a także producentów regionalnych.

W naszych sklepach oferujemy Państwu szeroką gamę artykułów spożywczych, chemicznych, nabiałowych, artykułów gospodarstwa domowego, oraz zabawki (wybrane punkty handlowe). Placówki nasze znajdują się w takich miejscowościach jak: Starachowice, Ostrowiec Sw., Kielce, Kunów, Wasniów, Ćmielów, Suchedniów, Skarżysko Kamienna.

Konkurencyjność naszej firmy wynika z naszej elastyczności w stosunku do wymogów jakie stawia nam Klient oraz rynek. Klienci nasi spotkają się u nas z możliwością robienia zakupów w systemie samoobsługowym. Staramy się stworzyć jak najbardziej dogodne warunki w dokonywaniu zakupów, w placówkach naszych istnieje możliwość płacenia gotówką, kartą kredytową, bonami Sodexo.

Dla naszych klientów systematycznie przygotowujemy akcje promocyjne. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę w każdym z naszych punktów. Udanym zakupom sprzyjają dogodne godziny otwarcia, dobre lokalizacje każdego z punktów, oraz miejsca parkingowe.

Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja każdego z naszych klientów. Strategia naszej firmy jest dalszy rozwój, tworzenie nowych punktów sprzedaży oraz tworzenie nowych miejsc pracy.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!!